Wczoraj 15:54 0 - 0 + 0

mówiłem o japoni ?:P

brof123
Wczoraj 12:40 0 - 0 + 0

a na becie gram francja wygra i powyzej 1,5gola po 2,1@ pozdrawiam i zycze powodzenia

brof123
Wczoraj 12:38 0 - 0 + 0

Pamietaj że japonia gra chyba u siebie a na mistrzostwach pokazała że nie jest taka słaba , no i najważniejsze że to mecz towarzyski .

12/10/2018 17:54 0 - 4 + 4

zajmij się typowaniem , zamiast narzekaniem , podaj chociaż raz na SB typa , zrobiłeś to kiedyś ? graj a nie narzekaj , jak się nie podoba , to gadaj z ownerami albo wyjdz. Nagle zachciało ci się stronę chcieć zmieniać? Nie marudz...

brof123
12/10/2018 17:47 0 - 4 + 4

Dla mnie ta strona nie jest miernotą , nic nie będę przekazywał - bo dla mnie jest OK , skoro dla ciebie tutaj jest miernota , nikt cie tu nie trzyma . Ja nic nie mogę oprócz uzupełniania wyników,poprawiania,raportów,banów itd itp , od strony są "Ownery" , a ty już kolego przesadzasz trochę , i nie obrażaj mnie że ciągne stronę w dół , bo myślę że robie dużo dobrego  , a piszesz tylko do mnie , bo tylko ja mam odwagę udzielić się publicznie jako admin .

brof123
12/10/2018 16:47 1 - 3 + 4

To proszę pisać do Ownerów , nie do moderatorów , a po za tym widzę że ty co chwilę masz jakieś "problemy" co chwilę coś ci nie "pasi" strona jest jaka jest , a o takie sprawy to pisać do założycieli strony/Ownerów a nie do moderatorów ,ale ja ogólnie uważam że wszystko jest OK! tylko ci co jakiś czas coś nie pasuje , wrzuć na luzz...

03/10/2018 17:15 0 - 1 + 1

Adi jeszcze raz proszę , uzupełnij stare wyniki bo zdejme ci typera , od 30.09 ci leżą

brof123
03/10/2018 00:15 3 - -3 + 0

Treść komentarza została skasowana przez moderatora.

02/10/2018 15:13 4 - -3 + 1

myślę że wejdzie bardzo gładko , bo ajax jak i cała liga holenderska to ogórki , tymbardziej czasami jak bayern sie nie spina to mu lepiej wychodzi . zobaczymy jak nie to --- wielki .

obstawiam 3-0 4-0 lub 5-0 ajax wcale pilki nie bedzie miał . Pozdrawiam

brof123
01/10/2018 00:57 2 - 0 + 2

spoko , nie ma za co :) słuchaj nie mam pojęcia czemu mam gwiazdkę a on nie :) ale się ciesze , zawsze jakiś bajer przy nicku :D no zzzz jest dobry bardzo, ale nie wiem czemu nie ma gwiazdki :)

brof123
30/09/2018 22:17 4 - -4 + 0

Te Asie , Juz masz zrobione . ale na "Te" to się kury goni .
Skoro użytkownicy są tacy łaskawi by podawać typy , to powinni je potem uzupełniać , są typerami wyskakuje im , a nie że jak nie wejdzie to nie uzupełniają, a i nie wzywyaj mnie tylko do tablicy , tylko jak już napisz @Admini .

brof123
27/09/2018 17:30 1 - 0 + 1

brof123
27/09/2018 17:29 3 - -1 + 2

ja mam +6,5 punkta polska wczoraj po 1.95 , także nawet jak przegra 5 puntkami to wygrywam . ostatnio tak bylo pokaże ci , przegrali 3-0 a zaklad by wszedł.

6ciamu puntkamu ty wygrali

wszystkie 3 sety po 25-23 :D

a co to Polski dzisiejszej , uważam że Serbowie będa chcieli koniecznie wygrać 1wszego seta,by mieć już z głowy , potem dadzą odpocząć zawodnikom , więc są szanse ze polska WIN , bo Serbom, starczy  jeden set do awansu . a czy Polska wygra nie wiem , ale kurs wczorajszy zachęcał , teraz już spadaja , ja osobicie pogramel Polska +6,5 punkta .

10/09/2018 11:11 1 - -1 + 0

a no i Niemcy lepiej grali , aż się zdziwiłem , ostatnie 20 minut zamkneli ich we wlasnym polu karnym , sytuacje były.

brof123
01/09/2018 14:59 0 - 1 + 1

sandejj . Nie chcemy żadnych typów płatnych ani ekspertów , a jak są takie dobre to idz sobie tam do tego gościa, i płać za typy i wygrywaj miliony :) przecież nikt ci nie broni.

i ty masz chłopie typera? no to już nie masz nic...