Typuje.pl blog

UWAGA ! Zmiana sposobu rozliczania kreczy w tenisie !

Śr 21/08/2013 20:17 Aby ujednolicić i uprościć temat rozliczania kreczy w tenisie ziemnym, z dniem dzisiejszym wprowadzamy zmianę sposobu rozliczania tego rodzaju zakładów:

W przypadku KRECZU któregokolwiek z tenisistów, kazdy typ dotyczący takiego spotkania rozliczamy jako ZWROT.

Zmiana dotyczy rozliczania typów po dniu 21.08.13.

Pozdrawiamy,
Administracja

komentarze (0)

4-te urodziny Typuje.pl !

Czw 04/11/2010 15:13 Mijają dokładnie 4 lata od chwili jak w 2006 roku wystartował serwis Typuje.pl. Serwis funkcjonuje tylko dzięki Waszemu zainteresowaniu i przy Waszym udziale. Tylko dzięki Wam i Waszym uwagom, jesteśmy w stanie nieustannie poprawiać błędy i rozwijać działanie Typuje.pl. Staramy się elastycznie reagować na potrzeby, które nam zgłaszacie i myślimy, że to dzięki temu liczba użytkowników Typuje.pl nieustannie rośnie. Mamy nadzieję, że ta tendencja zostanie zachowana przez następne lata !

Udanych typów życzy
Załoga Typuje.pl :-)


komentarze (8)

Serwisy tematyczne z serii Typy.fm: Piłka, Hokej, Tenis, Kosz...

Śr 06/10/2010 07:36 Dla typerów, którzy specjalizują się w danej dyscyplinie, zdecydowaliśmy się wprowadzić serwisy tematyczne, w których można typować tylko jedną dyscyplinę sportu. Bardzo często jest tak, że czujecie się dobrzy tylko w piłce, hokeju, tenisie, czy koszu... Tam macie szanse się wykazać. Tu jesteście w środku tabeli - tam możecie być najlepsi ! Dodatkowo w każdym serwisie macie konkurs z realną kasą do wyjęcia !

Zapraszamy !
Załoga Typuje.pl :)

komentarze (0)

Płatne typy w Typuje.pl

Pt 10/09/2010 14:29 Bystre oko użytkownika Typuje.pl ;) na pewno zdołało już zauważyć, że od pewnego czasu oferujemy płatne typy w naszym serwisie. Praca naszych ekspertów wymaga sporej wiedzy, poświęcenia i zaangażowania, dlatego postanowiliśmy pobierać za nią opłatę. Istotnym faktem, o którym warto wspomnieć, jest darmowy dostęp do następnego typu, w momencie nietrafienia poprzedniego.
Myślę, że poziom prezentowanych typów nie pozostawia wiele do życzenia, więc tym samym zachęcam do korzystania z tej usługi.

Pozdrawiam,
mjeciu :)

komentarze (0)

Dodaliśmy transmisje LIVE TV !

Śr 12/05/2010 14:43 W dniu dzisiejszym wdrożony został dostęp do bazy linków udostępniających transmisje telewizyjne LIVE piłki nożnej oraz różnych dyscyplin z całego świata. Wystarczy przejść na ten adres i można bez problemu znaleźć tam transmisje spotkań z Primera Division czy angielskiej Premiership.
Mamy nadzieje, że będzie to dla Was przydatna usługa ;)

komentarze (9)

Starsze wiadomości:

RSS

TYPERSI.PL | wyniki na żywo

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.
Polecani typerzy